Top 10 Znap Slim Wallet Münzfach – Portfele męskie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Secrid

#ad

Brązowy, Secrid Męski mini portfel na akcesoria podróżne uchwyt na karty w formacie koperty

#ad
Secrid #ad - Wysokiej jakości skóra bydlęca. Mały portfel od lidera rynku. Wyprodukowano w Holandii. Ochrona RFID. Niemal szerszy niż karta płatnicza.
MarkaSecrid #ad
Producentsecrid #ad
Wysokość3.94
Długość1.18
Waga0.16
Szerokość7.87
Numer częściMV-Brown_SML
ModelMV-Brown

2. Wolfstrøm

#ad

Wolfstrøm Slim Wallet 'Svente' I 11 kart mini portfel męski mały z kieszenią na monety, mały portfel dla kobiet i mężczyzn, blokada RFID, Vintage, 01 Vintage Black, mały portfel męski

#ad
Wolfstrøm #ad - Terminy pokrewne: cienkie etui na karty z kieszonką na monety akcesoria dowód osobisty etui na karty kredytowe męski portfel mały skórzany portfel slim portfel z kieszenią na monety męski mały uchwyt na karty ochrona rfid. Damski portfel minimalistyczny skórzany nano smukły portfel męski portfel damski etui ochronne etui na karty kredytowe etui na karty kredytowe etui na karty kredytowe etui na karty kredytowe etui na karty kredytowe etui na karty kredytowe mini portfel torebka na koszulę.

Mały portfel męski mały portfel z przegródkami na karty kredytowe z kieszonką na monety mini portfel męski mini portfel męski mini portfel czarny czarny ciemnoszary. Portfel męski na karty kredytowe, portfel męski, skórzany portfel męski 10 6 8 12 kart portfel męski skórzany portfel męski mały portfel męski portmonetka portmonetka męska portmonetka portmonetka męska portmonetka portmonetka portmonetka męska portmonetka portmonetka męska portmonetka portmonetka męska portmonetka portmonetka męska portmonetka.

Portmonetka męska na karty, mały portfel z kieszonką na monety, portfel męski z przegródką na monety, etui na karty, mały monet euro, z przegródką na monety, prawdziwa skóra, NFC.
MarkaWolfstrøm #ad
ProducentWolfstrøm #ad
Wysokość3.94
Długość0.67
Waga0.12
Szerokość2.68
ModelWolfstrøm Geldbörse Svente 0050607X

3. Fa.Volmer

#ad

Z certyfikatem TÜV, duży portfel dla mężczyzn i kobiet, format pionowy, czarny, Fa.Volmer ® Skórzany portfel z prawdziwej skóry bawolej, ochrona RFID w kolorze brązowym i czarnym

#ad
Fa.Volmer #ad - 1 duża kieszeń bezpieczeństwa z zamkiem błyskawicznym, 2 oddzielne kieszenie na banknoty i kieszeń na monety. 11 przegródek na karty kredytowe 1 x przezroczysta.

Markowy produkt firmy Fa. Volmer. SkÓra: składa się z prawdziwej skóry nappa, wyprodukowanej ze skóry krowiej. Miękka, trwała skóra standardowa dla wysokiej jakości produktów. Czarny czarny. Z czego 2 z przezroczystym okienkiem. Ochrona rfid z certyfikatem tÜv: w tylnej ściance portfela wbudowana jest specjalna folia, która niezawodnie chroni całą zawartość portfela w stanie zamkniętym przed kradzieżą danych i niepożądanym odczytem danych osobowych i wrażliwych. 4 przegródki na dokumenty i dokumenty itd.
MarkaFa.Volmer #ad
ProducentFa.Volmer #ad
Wysokość0.79
Długość4.92
Waga0.19
Szerokość3.74
Numer częściPh3
Model#Ph3

4. DONBOLSO

#ad

Do 11 kart, Z kieszonką na monety S, ochrona RFID, DONBOLSO Wallety NextGen etui na karty z przegródką na monety, skóra portfelowa, vintage, Vintage czarny

#ad
DONBOLSO #ad - Zostaw gruby portfel w domu i bądź naprawdę inteligentny! Mężczyźni preferują dziś coś małego, cienkiego - płaskiego, wytrzymałego i nowoczesnego. Zawsze bezpieczne – nasze etui na karty kredytowe dla minimalistów jest wyposażone w NFC Guard, aby chronić Twoje pieniądze na karcie kredytowej i karcie kredytowej przed kradzieżą danych.

Tak działa etui na karty już dziś! Proste – możesz obsługiwać banknoty każdego rodzaju w stanie rozłożonym. Minimalny nakład pracy – maksymalne korzyści! pomysł na prezent – jeszcze nic dla ojca, brata lub męża? brakuje ci naprawdę dobrego pomysłu na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy? Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj im idealny dodatek do kieszeni spodni. Cienki i kompaktowy – ten cienki, mały portfel pomieści wiele kart, takich jak karty kredytowe i karty bankowe, a dzięki przegródce na pieniądze zapewnia miejsce na kilka monet.

Podaruj elegancką torebkę na pieniądze! Wymiary: 9 x 7, 1 x 2 cm. Dzięki małemu, płaskiemu portfelowi na karty drobne pieniądze i karty znikają całkowicie w kieszeni spodni, a wgniecione kieszenie należą już do przeszłości. Wysoka jakość – nowoczesny i kompaktowy portfel z prawdziwej skóry jest wąski, szlachetny i prosty, dzięki czemu idealnie pasuje do minimalistycznego stylu życia.
MarkaDONBOLSO #ad
ProducentDONBOLSO #ad
Wysokość0.08
Długość0.35
Waga0.22
Szerokość0.28
Numer częściDONB-000132
ModelDONB-000132

5. Jaimie Jacobs

#ad

Magiczny portfel, Jaimie Jacobs Flap Boy oryginalny portfel Magic Wallet z kieszenią na monety, portmonetka z przegródką na drobne monety, Nowoczesny, ochrona RFID, męska prawdziwa skóra, carbon

#ad
Jaimie Jacobs #ad - Nasze magiczne portfele są produkowane ręcznie w UE. Ta przegródka na monety mieści luźno 20 monet i sprawia, że portfel wygląda stosunkowo smukło. Ta wyrafinowana sztuczka sprawia, że portfel jest ulubionym elementem świadomych stylu mężczyzn.

Szczegóły: męski portfel jest wyposażony w 3 kieszenie na karty kredytowe na zewnątrz i 2 dodatkowe wewnątrz. Magiczny trik: nasz portfel magic wallet jest wyposażony w funkcję Magic-Flap. Ochrona rfid: technologia ochronna jest wbudowana z przodu i z tyłu portfela i chroni wszystkie karty przed kradzieżą danych.

Jak to działa na filmie. Pudełko wiedeńskie: flap boy jest wyposażony w przegródkę na monety w wyrafinowanym stylu wiedeńskiego pudełka. Nasza ochrona RFID posiada certyfikat TÜV. Skóra pochodzi z Włoch, elastyczne taśmy z Niemiec. Dajemy 3 lata gwarancji. Dzięki przejrzystemu podziałowi na przegródki zawsze masz wgląd w wszystkie swoje karty.
MarkaJaimie Jacobs #ad
Wysokość3.94
Długość3.15
Waga0.08
Szerokość0.59
Numer częściGBN1
ModelGBN1
Gwarancja3 lat

6. DONBOLSO

#ad

Z uchwytem na karty – skórzany portfel Bifold Slim Wallet dla mężczyzn z, DONBOLSO Męski skórzany portfel z kieszenią na monety – męski portfel z przodu – minimalistyczny portfel z blokadą RFID

#ad
DONBOLSO #ad - Poczuj różnicę w porównaniu ze zwykłym etui na karty! pomysł na prezent – jeszcze nic dla ojca, brata lub męża? brakuje ci naprawdę dobrego pomysłu na prezent na Boże Narodzenie? Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj im idealny dodatek do kieszeni spodni. Proste – możesz obsługiwać banknoty każdego rodzaju w stanie rozłożonym.

Wymiary: 9 x 7 x 2 cm. Tak wygląda skórzany portfel dzisiaj! wysoka jakość – nowoczesny i kompaktowy mini portfel z prawdziwej skóry jest wąski, szlachetny i prosty, dzięki czemu idealnie pasuje do minimalistycznego stylu życia. Bezpieczeństwo – funkcjonalna guma chroni twoje karty. Zostaw gruby portfel w domu i bądź naprawdę inteligentny! Mężczyźni preferują dziś coś małego, cienkiego - płaskiego, wytrzymałego i nowoczesnego. Cienki i kompaktowy – ten cienki, takich jak karty kredytowe i karty czekowe, mały portfel pomieści wiele kart, a dzięki przegródce na pieniądze zapewnia miejsce na kilka monet.

Podaruj elegancką torebkę na pieniądze! Clever – dzięki małemu, płaskiemu portfelowi męskiemu drobne pieniądze i karty znikają całkowicie w kieszeni spodni, a wgniecione kieszenie należą już do przeszłości. Nasze portfele są wyposażone w nfc guard, aby chronić Twoje pieniądze na karcie kredytowej i karcie EC przed kradzieżą danych.
MarkaDONBOLSO #ad
ProducentDONBOLSO #ad
Wysokość0.08
Długość0.35
Waga0.15
Szerokość0.28
Numer częściDONB-000110

7. Tisoutec

#ad

Minimalistyczny, czarny, Tisoutec Slim Wallet | portfel z włókna węglowego | portfel | etui na karty | ochrona RFID mini / Smart Wallet / etui na karty kredytowe dla mężczyzn/mieści 12 kart

#ad
Tisoutec #ad - Magnes wewnętrzny w pokrywie PU umożliwia magnetyczne mocowanie pokrywy i komory. Aluminiowa komora na portfel wykonana z wysokiej jakości metalu z funkcją gładkiego wyrzutu pop-up, o najnowszym ergonomicznym wzornictwie, który został wykonany na pokrycie portfela, wystarczy wsunąć boczny przycisk metalowego portfela i uzyskać uporządkowane karty pop-up.

Praktyczna: po wewnętrznej stronie minimalistycznego portfela zaprojektowaliśmy slot na karty, za pomocą którego można wycierać kartę bez wyjmowania karty. Slim wallet newly design: wysokiej jakości poliuretan, został poddany działaniu hydrofobowej obróbce. Najlepszy prezent wszech czasów: ten portfel tisoutec jest uniseks, dostarczany z pięknym pakietem. Może być używany do instalacji karty dowodowej, dwa otwory zostały zaprojektowane po obu stronach portfela, karty drogowej itd. Minimalistyczny portfel oferuje wspaniałe pomysły na prezent w Twoim życiu! Jest to idealny portfel dla każdego, rodziców, nadaje się do własnego użytku lub jako prezent dla przyjaciół, ukochanych. Metalowy klips został zaprojektowany do przenoszenia gotówki, karty roboczej, karty dostępu, aby połączyć smycz, aby stworzyć podwójną ochronę portfela.

Jest to najlepszy wybór dla popularnych smukłych portfeli dla kobiet i mężczyzn. Wystarczająco dużo miejsca na nowy, z 3-4 dodatkowymi kartami okienko 1 id w zestawie w pokrywie PU, kolejne 6 kart można przechowywać w aluminiowej oprawie portfela, smukły portfel: do tego lekkiego i kompaktowego aluminiowego portfela można włożyć 12 kart, 1 lub 2 karty mogą być wkładane poza aluminiowym pieczarem. Blokowanie rfid: wbudowany chip rfid chroni twoją kartę debetową i prawo jazdy przed nieznanym urządzeniem skanującym, aby maksymalnie chronić Twoją własność prywatną.
MarkaTisoutec #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.42
Szerokość0.39
Numer częściKB003
ModelKB003

8. VON HEESEN

#ad

Czarny, VON HEESEN Slim Wallet z ochroną RFID – etui na karty dla mężczyzn i kobiet – mini portmonetka skórzana – mały portfel, Z przegródką na monety

#ad
VON HEESEN #ad - Wysoka jakość – nasz mini portfel jest nowoczesny, kompaktowy i elegancki, wykonany z prawdziwej skóry nappa. Poczuj różnicę w stosunku do zwykłego uchwytu na karty! Obietnica satysfakcji – obiecujemy 100% satysfakcji z naszego portfela – jeśli nie jesteś zadowolony, rocznica, zwrócimy Ci cenę zakupu.

Mały i płaski – cienki, mały portfel posiada 5 przegródek na karty 5-10 kart, 1 pełnowartościową przegródkę i 1 mini kieszonkę na monety z tyłu 2-3 monety. Proste – etui na karty może pomieścić banknoty o wartości do 200 euro. Ochrona rfid – nasz portfel slim wallet jest wyposażony w folię ochronną z blokadą NFC / RFID i tym samym zapewnia maksymalną ochronę RFID dla Twoich kart płatniczych i kredytowych.

Mężczyźni chcą czegoś małego, cienkiego - płaskiego, nowoczesnego i wytrzymałego. Nie wymaga skomplikowanego składania, jak w przypadku innych portfeli Smart Wallet. Wymiary: 9 x 7 x 1, 5 cm. Pomysł na prezent: nasz portfel whizz jest dostarczany z eleganckim pudełkiem na prezent i jest pięknym prezentem dla mężczyzn i kobiet na wiele okazji urodziny, rocznica ślubu.
MarkaVON HEESEN #ad
ProducentVON HEESEN #ad
Wysokość0.59
Długość3.54
Waga0.2
Szerokość2.76
Numer częściVH Women Wallet
ModelVON HEESEN® Slim Wallet

9. KORUTA

#ad

KORUTA Skórzany portfel męski z ochroną RFID, portfel dla mężczyzn, Nowoczesny, prawdziwa skóra, czarny, 13 przegródek, duży portfel z przegródką na monety

#ad
KORUTA #ad - W zestawie pudełko prezentowe – skórzany portfel to idealny pomysł na prezent dla mężczyzn. Genialna oszczędność miejsca – portfel dla mężczyzn zapewnia dzięki sprytnemu formatowi pionowemu i obszernym przegródkom wyjątkowo dużo miejsca na karty płatnicze i kredytowe, drobne pieniądze i duże banknoty.

Maksymalne bezpieczeństwo – certyfikowana przez TÜV ochrona RFID męskiego portfela niezawodnie chroni wewnętrzne karty i w ten sposób wyjątkowo skutecznie chroni przed kradzieżą danych. Dodatkowo do portfela RFID otrzymasz wysokiej jakości pudełko na prezent i do przechowywania.

Obietnica satysfakcji – obiecujemy 100% satysfakcji z naszego portfela z prawdziwej skóry – jeśli nie jesteś zadowolony, zwrócimy Ci cenę zakupu. Wyjątkowo wytrzymała – prawdziwa skóra, wysokiej jakości zamknięcie na monety i wyjątkowo precyzyjne wykonanie poszczególnych szwów sprawiają, że portfel jest bezpiecznym towarzyszem na co dzień.
MarkaKORUTA #ad
ProducentKORUTA #ad
Wysokość5.12
Długość0.79
Waga0.35
Szerokość3.94
Numer częściKORUTA® Leder Geldbörse Herren
ModelKORUTA® Leder Geldbörse Herren

10. DONBOLSO

#ad

DONBOLSO Madryt portfel, Nowoczesny, carbon

#ad
DONBOLSO #ad - Lifestyle do kieszeni spodni. Jest cieńsza, łatwiejsza w obsłudze, nie uszkadza skóry i nic nie wypada. Atwy w użyciu, prawdziwa skóra i doskonałe wykonanie. Klamra na banknoty – nowo opracowany mostek usuwa słabe punkty spinaczy do pieniędzy. Małe etui na karty kredytowe zapewnia ochronę przed kradzieżą danych dzięki blokadzie RFID i NFC.

Bardzo wytrzymała i miękka skóra naturalna w połączeniu z bardzo stabilnym szwem. Karty główne można błyskawicznie wyjąć z boku, bez konieczności otwierania mini portfela. Mini portfel zapewnia miejsce na karty kredytowe, banknoty i monety. Cienki, mniej więcej tak gruby jak smartfon z cienkim etui 1 cm i nieco większy niż złożony banknot 100 € 11 x 8, mały i lekki – waży 50 g, 5 cm. Pomysł na prezent – jeszcze nic dla ojca, brata lub męża? brakuje ci naprawdę dobrego pomysłu na prezent na Boże Narodzenie? Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj im idealny dodatek do kieszeni spodni.

Twój portfel męski zawsze pozostaje mały i cienki. Podaruj elegancką torebkę na pieniądze! Jakość – zaprojektowany w niemczech przez donbolso i wyprodukowany w Europie. 5 – 10 kart – dzięki bocznym skosom optymalna obsługa. Funkcjonalność i wygląd są optymalnie dopasowane. Nowość – prawdopodobnie najcieńsza giełda na świecie.
MarkaDONBOLSO #ad
Wysokość3.94
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość4.25